Vylezte z toho bahna, a začněte konečně žít

Život je skutečně krátký

Jo jo, vím, je to prostě už klišé. Ale zastavte se, a opravdu do hloubky začněte přemýšlet. Kolik je vám let, co už máte za sebou, co jste všechno dokázali….ale co ještě ne, a co byste moc a moc chtěli mít.

V tento moment přijde uvědomění – to vím jistě. Říkáte si, vždyť už je mi tolik a tolik let, chodím z práce domů a naopak, ale chtěla bych, opravdu moc chtěla…..toho ještě tolik zažít.

Vidíte a slyšíte se – máte přání, představy a cíle. Tak co teď s tím, co začít dělat, a jak to začít dělat.

Je potřeba s tím pohnout, jinak se nic nezmění. A opět přijde na řadu moje oblíbená věta – máte to všichni ve svých rukou, vy sami jste tvůrci vlastního života.

zaměstnání

Jdeme tvořit skvělý život

Metod, jak se naladit na správnou vlnu a energii existuje velká spousta. My zde použijeme tu nejjednodušší a nejpřehlednější.

Vezměte si papír, tužku nebo propisku. Začněte na papír psát, co všechno byste ještě chtěli ve svém životě zažít nebo dokázat. Dívejte se pouze do budoucnosti, minulost nechte plavat. Pište body s mezerami, protože mezi ně budete ještě dál psát.

Napište všechno, co vás napadá, i blbosti, které nyní vidíte jako blbosti. Klidně si potom vyškrtáte to, co tam chtít nebudete. Pořádně se zamyslete, nic nepodceňujte.

Teď přijde na řadu to nejdůležitější, ale také nejtěžší. Ke každému vašemu přání napište, co jste nyní aktuálně schopné udělat proto, aby se vám to jednou splnilo.

„Jednou“ píši proto, protože nic není hned, a pokud se vám do dnes nepodařilo vaše sny dokázat, tak tím, že dnes začnete něco dělat, to zítra mít určitě nebudete.

Není potřeba s psaním spěchat, v klidu si vše promyslete a zkuste v sobě najít i skryté schopnosti, které vyslovením vašich přání mohou vyplout na povrch.

Hledejte možnosti, ne výmluvy.

Pokud máte sepsáno, zkuste den po dni, krok za krokem jít do akce, a začít na svém snu pracovat.

Vždyť všichni chceme život prožít, ne jen přežít.

zaměstnání

Vím, co budete řešit jako první

Všechny sny a přání všech lidí na planetě úzce souvisí s penězi, protože nám přináší hojnost, tedy i částečně štěstí.

A pokud půjdeme jednoduchou úvahou, tak první na řadě vyvstane otázka – mám dobrý plat, tedy dobré zaměstnání.

Na tuto otázku je opět jednoduchá odpověď. Zeptejte se svého srdce, své duše a své mysli, zda je vaše práce v pořádku. Určitě si dokážete velmi rychle odpovědět.

Když bude vaše odpověď „ANO, jsem zde správně“, nemusíte tedy nic měnit, a budete se již soustředit na další cíle, které jste si napsali.

Pokud bude vaše odpověď „NE, už tam být nechci“, nezoufejte, mám pro vás řešení.

Chcete-li změnit práci a nevíte, co by vás bavilo a naplňovalo, abyste byly skutečně šťastné a spokojené, měly mzdu, jakou si zasloužíte? – Vytvořila jsem online kurz, který vás provede vaší myslí a rozkryje cestu k vaší VYSNĚNÉ PROFESI najdete zde.

Tak holky, jdeme žít život dle svých přání.

Markét

Markéta David Tisa

♥ Miluji počítačové programy | Canva designer | Vizuální soulad brandu | Mioweb | Microsoft Office ♥ Můj příběh si přečtěte zde >>