PÍŠI SI SVŮJ SEN

Krásný den, mé jméno je Markét, celé mé jméno je Markéta David Tisa

Je to už pár let nazpět, kdy jsem s obrovskou chutí začínala podnikat. Moje vášeň a energie předávat lidem hodnotu, a učit je technikálie, aplikace a počítačové programy byla nezastavitelná.

Psala jsem blogy, tvořila ebooky a čekala na první klienty.

V tu dobu jsem si namlouvala, že je toto všechno dostačující, neboť jsem nesnášela natáčení videí. Připadala jsem si nezajímavá, nevěděla jsem jak mluvit, pletl se mi jazyk, zapomínala jsem slova, měla jsem šílenou trému. O live vysílání ani nemluvě, zmáčknout červené tlačítko pro mě bylo scifi.

Po čase jsem však zjistila, že toto fungovat nebude.

Toužila jsem mít prosperující podnikání, které by mělo pravidelné příjmy, a tak jsem se rozhodla pro to něco udělat a posunout se dál.

Začala jsem do podnikání investovat a kupovat si různé kurzy a další vzdělávací programy.

Bylo načase vytvořit pořádný hodnotný online digitální produkt.

Jenže všechny vzdělávací programy vždy učili jen malou část z celého procesu tvorby online produktů, bylo tedy potřeba si online kurz poskládat.

Tehdy jsem měla obrovské štěstí.

Od malička mám skvělé technické zručnosti, a proto jsem dokázala jakýkoliv produkt sestavit úplně sama.

Bohužel spousta podnikatelek takové štěstí neměli, na tomto pohořeli a jejich podnikání skončilo.

Začátek mojí tvorby také nebyl růžový. Můj první online kurz byl naprostý propadák, koupili si jej pouze 3 ženy.

Pak jsem ale přišla na to, jak to celé funguje.

Začala jsem tvořit různé programy, webináře, výzvy, klub, konzultace, online kurzy, balíčky osobní podpory, mentoringové programy, různé originální projekty a začalo se mi dařit.

Zamilovala jsem si tvorbu online programů, a tímto jsem si vybudovala talent na samotnou tvorbu a vnímání možností, které jiní vůbec nevidí.

Záhy mě to celé došlo. Proč bych měla podnikatelky učit jen část technických zručností, když jim mohu předat komplexní postup.

Od té doby tvořím s klientkami jejich vysněné webináře, výzvy, mini kurzy, online kurzy, audio kurzy, mentoringové nebo koučinkové programy, a mnoho dalších, od myšlenky po prodej i bez technických nebo prodejních zručností. Společně jejich vlastní produkt VYMYSLÍME+VYTVOŘÍME+PRODÁME.

Avšak nejsou to jen obyčejné online produkty, my tvoříme nezapomenutelné zážitky ve formě online produktů pro jejich klienty.

Jako např. moje klientka Klára, která si vůbec nedovedla představit mít online kurz, vůbec nevěděla kde a jak začít ani jak pokračovat. Za pár týdnů na svém mini kurzu vydělala za víkend 4000€.

Sama ze zkušenosti vím, jak je složité a finančně náročné nakoupit několik kurzů na technikálie, grafiku, Copywriting, prodejní zručnosti, strategie podnikání atd, a pak si z nich sestavit a prodat online produkt.

Mě se to naštěstí povedlo, a mám již za sebou tvorbu necelých 50 online produktů.

Vnímám, a to velmi silně, že toto své umění chci odevzdat i dalším podnikatelkám, aby se už nikdy nemusely trápit zručnostmi, které jim nejsou vlastní a soustředili se na své dary a talenty, kterými budou obohacovat své klienty a tento svět.

 

Markét