Excel pro začátečníky

Microsoft EXCEL 

Všichni ho znáte. Víte ale, co vše jde v kreativním Excelu vytvořit...?

Excel pro začátečníky
 • přehledný rodinný rozpočet, který pohlídá vaše finance každý měsíc, a přesně vám ukáže možné úspory
 • kompletní jídelníček pro vás přímo na míru, který umí sčítat kalorie
 • kreativní kostičkovou hru, která vaše děti nejen zaručeně zabaví, ale naučí je i barevné tvořivosti
 • tabulky doslova na míru, pro jakoukoliv vaši práci v kanceláři
 • svůj vlastní nezaměnitelný kalendář s obrázky vaší rodiny a přátel

Pokud i vy chcete toto všechno umět,

 

JSTE ZDE SPRÁVNĚ

Markéta David Tisa

A to jsem já - Markéta David Tisa, obyčejná žena s neobyčejnou vášní k počítačovým programům.

Přiblížím vám základy těchto programů jednoduchou formou tak, aby jej pochopil každý, i ti, pro které je Excel "španělská vesnice" :-).

Má silná stránka tkví v tom, že jsem v tomto oboru SAMOUK. Z toho důvodu umím předávat znalosti osvědčenou formou, stylem zdravého selského rozumu.

 

Microsoft Excel

Všichni se učíme,a jsme jednou začátečníci. I já jsem před lety začínala, a vím jaké to je, snažit se vyznat ve složitých návodech a publikacích.

Z tohoto důvodu jsem pro vás sepsala tento eBook skutečně hravou formou tak, aby jste si pod názvem Excel nepředstavili matematiku, ale dětskou hru, s jednoduchou skládačkou, která do sebe zapadá.

Ráda bych vám představila "druhou stranu mince" programu Excel. 

Tato strana je barevná, zábavná a veselá.

Co od eBooku můžete očekávat

Naučí vás základy Excelu hravou a jednoduchou formou. Tento postup pochopí i méně technicky zdatní. EBook obsahuje podrobné popisy každého tématu, doplněné o spoustu obrázků a barevných postupů.

Pokud pracujete v kanceláři, nebo máte jakýkoliv post, kde používáte počítač, vaše práce nabere úplně jiných rozměrů. Budete pracovat efektivněji a rychleji. Navíc kvalita vaší práce stoupne na velmi vysokou a přehlednou úroveň. 

Nově nabyté znalosti využijete také v domácnosti, ke zlepšení chodu celé rodiny. Ať již na úsporu vašich peněz a potravin, nebo rozdělení prací ve vaší domácnosti, tak i na hraní si s dětmi a tvoření dalších naučných činností.

Ukázky z eBooku 

Jak vám Excel zkvalitní život, jaké to bude?

 • V PRÁCI...
  Představte si, jak každé ráno vstáváte, a jdete do práce, která vás baví. Každý úkol zvládáte mnohem lépe, než kdykoliv předtím. Ten pocit sebejistoty a uspokojení z práce je váš splněný sen.
 • DOMA...
  Už nebudete potřebovat finanční poradce. Tabulky s rodinným rozpočtem si lehce vytvoříte úplně sami na míru pro vaši rodinu.
 • V PODNIKÁNÍ...
  Živnostníci, podnikatelé, ekonomové...od teď bude vaše podnikání přehlednější a rentabilnější. Díky přehledným tabulkám se vaše podnikání zkvalitní a zrychlí.

A jak je to tedy s cenou eBooku 

Cena eBooku je 790 Kč / 30 €

Za peníze, které stojí tento eBook, si můžete koupit třeba něco malého do domácnosti, do firmy, uvařit dobrou večeři, upéct dort...

...nebo můžete mít, na základě znalostí programu Excel, již navždy vaše finance a rozpočet pod kontolou. 

...na základě znalostí programu Excel, můžete ve firmě všem ukázat, jak umíte odvést skvělou práci 

...můžete zažít spoustu nezapomenutelných chvil se svými dětmi při hraní a tvoření

Poskytuji všem 14 denní GARANCI na vrácení peněz. Pokud zjistíte, že Ebook není pro vás, stačí napsat. Bez udávání důvodů vám peníze vrátím zpět na účet.
Markéta TisaAutorka eBooku

Možná vás napadají různé myšleky a otázky:

Například: 

 1. Vždyť si můžu koupit jakoukoliv jinou knížku o Excelu za menší částku  - ANO to určitě můžete, ale pouze tento eBook je sepsán mou rukou ve skutečně hravé, jednoduché a přehledné formě, doplněn o obrázky.
 2. Můžu si najít informace na internetu - ANO to také můžete, ale zde máte vše v jednom eBooku, zajisté velká úspora času.
 3. Co když nebude eBook pro mě pochopitelný - myslím, že je to opravdu velmi malá pravděpodobnost, ale pokud se tak stane, jsou dvě možnosti. eBook i pracovní listy jsou vaše napořád, můžete si kapitoly opakovat. Nebo druhá možnost - nejste v tom sami - napíšete mi a já vám vysvětlím, co bude potřeba. 
 4. Co když zjistím, že eBook není pro mě - v takovém případě poskytuji záruku vrácení peněz.

eBook Jak hravě zvládnout základy Excelu v 5 krocích

Microsoft Excel

Pracovní listy jako DÁREK pro vás

Microsoft Excel

Objednejte si eBook Jak hravě zvládnout základy Excelu v 5 krocích + pracovní listy

PRÁVĚ TEĎ

Pokud se vám líbí to, co vše vám půjde vytvořit, a jak vám nové znalosti zpříjemní život doma i v práci, neodkládejte nákup na později.

eBook stojí 790 Kč / 30 € + Pracovní listy jako DÁREK PRO VÁS.

Markéta krásně sepsala základ programu, kterému se mnoho lidí z různých důvodů vyhýbá (bojí se mnoha funkcí, připadá jim složitý, připomíná jim nenáviděnou matematiku, apod.). Rozhodně jej doporučuji jako povinnou výbavu u každého PC, ulehčí a zpřehlední nám práci, pomůže v rychlejších a bezchybných matematických operacích a díky Markétě nás začne konečně bavit. Děkuji, takový přehledný návod na trhu opravdu chyběl!
Jana KentošováLektorka vzdělávání dospělých
Když jsem narazila na Markétin eBook Jak hravě zvládnout základy EXCELU v 5 krocích, řekla jsem si, že ho musím mít 🙂 Tabulky miluju už pár let a vše co jde, dávám do tabulek, hlavně příjmy a výdaje naší rodiny. Markétin eBook je opravdu úžasný nástroj nejen pro začínající uživatele Excelu, ale i pro takové "maniaky", jakým jsem třeba já 🙂 Dozvíte se v něm vše potřebné do začátku a hlavně srozumitelnou formou. A jako třešnička na dortu jsou ještě úžasně zpracované pracovní listy. Jsem nadšená! Za mě tento eBook prostě musí mít každý, kdo pracuje na počítači 🙂
Zuzka Novákováwww.zuzkanovakova.cz
Ebook je skvelý. Všetko doplnené o praktické ukážky. Nečakajte žiadnu teóriu a zbytočné poučky, pracovať s Excelom sa naučíte vďaka praktickým cvičeniam, všetko s popisom a inštrukciami. Bunky, farby, tabuľky, vzorce.... Pre mňa veľmi hodnotný ebook.
Miroslava Škorvánkováwww.medovnikaren.sk
eBook je čtivý, krásně zpracovaný a názorný. Ukazuje dopodrobna i formou obrázku vše, jak pracovat v Exelu tak, aby tomu rozuměl úplný začátečník a nebál se do toho pustit. Je napsán jazykem, který je srozumitelný, bez nějakých odborných názvu a s vysvětlením. Pokud se chcete naučit pracovat v Exelu, tento eBook je pro Vás ten pravý.
Simona Valentováwww.simona-valentova.cz
Tvůj E-book mě velice zaujal a za mě jako uživatele se základními znalostmi také velice obohatil. Určitě doporučuji všem, kteří by se chtěli zdokonalit v tomto programu. Jsi úžasná, že jsi měla tu trpělivost, vše se sama naučila a dokázala to ještě tak srozumitelně předat dál.
Jana Fistrová
Markéta David Tisa
 • - je něco nejasné
 • - je něco nepochopitelné
 • - nerozumíte některým pojmům a větám
 • - máte jakýkoliv dotaz

Napište mi: maket@marketatisa.cz

 

Velmi mi záleží na vaší spokojenosti, proto neváhejte a pište.

Děkuji

Vaše Markét