DESIGN BRANDU

UKÁZKY MÉ PRÁCE

Na design a BRAND lahodící oku i duši si velmi potrpím.

Sama jsem se dříve grafice věnovala a tvořila pro klientky na míru.

Dnes toto umění předávám svým klientkám při tvorbě online produktů, tak aby působily profesionálně.

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTKY

Markétka je neskutočné zlatíčko & veľký profesionál! Vďaka jej "blbuvzdornému" výkladu pre mňa (ako netechnického človeka ) rozumiem novým veciam a môžem sa vo veľa veciach na ňu spoľahnúť, či už je to web, fapi, smartemailing alebo tvorba PDF. Je veľmi precízna a promptná, čo mám na spolupráci s ľuďmi rada. Je profesionálna a rozumie tomu ,čo robí a zároveň počúva svojho klienta. Prácu s Market vrelo odporúčam ❤️
JUDr. Nina Novák Áčová
Milá Marketka ďakujem za krásne vizitky sú krásne, úplne si sa trafila a co je skvelé zisťovala všetko pre moju spokojnosť. Teším sa aj na ďalšiu spoluprácu.
Janka Danihelová Bavlšíková
Markétku som oslovila s požiadavkou na tvorbu loga. Mala som predstavu o farbách a aj o tom, ktoré prvky v logu mať nechcem. Markétka mi v krátkom čase pripravila hneď osem návrhov, jeden krajší ako druhý. Bol to ťažký výber, ale nakoniec som vybrala ten, ktorý je v súlade mojou víziou značky. Doladili sme detaily a moje logo je proste úžasné, nežné, ženské a nadčasové. Spoluprácu s Markétkou odporúčam každému, kto hľadá profesionálny prístup, flexibilitu, časovú presnosť a promptnosť.
Monika Smizanska
Markétu jsem oslovila v době, kdy jsem potřebovala vytvořit základní vizuální identitu svého podnikání. Hledala jsem někoho, komu můžu sdělit svoji základní představu, ale pak mu nechat volné ruce v tvorbě a vědět, že to dopadne tak, jak chci. Markét mi však ve výsledné práci předala mnohem víc - dostala jsem materiály, které byly ještě hezčí, než jsem si představovala. Dokázala se nacítit na moji osobnost, esenci mého podnikání a skvěle ji vystihla. Moje vizuální prezentace je tak sjednocená a to mi ušetří spoustu času. Využívám předpřipravené šablony na příspěvky, vím, jaké barvy použít na informační materiály, mám krásné pracovní listy. Spolupráce s Markét je prostě super a ráda se na ni opakovaně obracím.
Jani Hejlová
Markétka je úžasná, šikovná a velmi milá. Pomohla mi porozumět canvě, vytvořila mi můj vlastní brand a vždy, když jsem si nevěděla rady, tak mi poradila 🥰 Díky Markét se i cítím jistější v tom, co dělám. Je úžasná a mohu jen doporučit obrátit se na ní s čímkoliv 😇
Andrea Krepindlová

Napište mi

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů