Chcete mít dokonalou práci v jakékoliv době, dělejte tyto 4 věci

Dokonalá práce

Co je to dokonalá práce? Dokonalost jako taková totiž v podstatě neexistuje. Jak tedy můžu říct, že má někdo dokonalou práci.

ANO můžu to říct, protože mít dokonalou práci znamená pro každého člověka něco naprosto rozdílného. Každá z vás má úplně jiné požadavky a priority na svou dokonalou práci, proto se často navzájem nechápete.

Jedno ale máme všichni společné – MÁME SVOJI VYSNĚNOU PŘEDSTAVU VE SVÉ HLAVĚ.

A proto, abyste mohli mít dokonalou práci, je potřeba dělat tyto 4 věci.

Dokonalá práce

1/ VĚŘTE SI!

Vaše víra v sebe je ta síla, která z vás srší. Je z vás poznat, aniž byste něco řekli. Působíte na lidi totiž převážně řečí těla.

Zkuste na chvíli zavřít oči, vystoupit jakoby z vlastního těla, a dívat se na sebe očima druhého člověka. Ideální a velmi efektivní je, když vás někdo natočí na kameru, aniž byste to tušili a poté vám záznam pustí.

Co vidíte? Vidíte sebe jako sebevědomou ženu, která zná svoji hodnotu, ví, že je odborník a dle toho se i chová.

Pokud to tak je, máte vyhráno. Zcela bez problémů, a s jistotou vám vlastní zvládnete jakýkoliv pohovor, a můžete si práci vybírat. Pak už je jednoduché vybrat si tu svoji skvělou práci.

Jakmile si nevěříte, ani tak není nic ztraceno. Každý z nás se ve svém životě neustále učí a vzdělává. Nyní je řada na vás, začít na sobě pracovat a naučit se VĚŘIT SI.

2/ BUĎTE AKTIVNÍ

Vaše pozitivní aktivita vůči jakýmkoliv situacím je neskutečně důležitá, a vždy vás v životě posune dopředu.

Proto je stěžejní každou nepříjemnost řešit. Pokud se vám v práci něco nelíbí, musíte být aktivní a jít to vyřešit. Kamarádka, které se svěříte do telefonu, vám rozhodně nic nevyřeší. Pomůže pouze jako vrba, v horším případě ve vás bude ještě více dmýchat negativní pocity.

Při hledání nové práce je to stejné. Sedět doma na gauči a stěžovat si, že vám nikdo práci nedohodí, nebo že vám pracovní úřad nic nesehnal, je naprosto zbytečná ztráta času.

Jakmile však začnete být aktivní, vyřešíte si všechny svoje požadavky, sepíšete a pošlete životopisy a motivační dopisy, budete náležitě odměněni.

Jen pozor, ať máte vše správně, a celá struktura těchto faktorů do sebe zapadá. Pak si můžete poplácat po rameni, že jste to zvládla, a říkat každému, že máte dokonalou práci.

3/ PŘESTAŇTE SI STĚŽOVAT

Nevím, jaké máte vy zkušenosti, ale já neznám nikoho, komu by se po tom, co si pouze stěžuje, začalo dařit. Vždy máte všechno ve svých rukou, a jak si to nastavíte, tak to budete mít.

Pokud se rozhodnete setrvávat na gauči a stěžovat si každému, kdo přijde, nadávat na politiku, na systém, třeba na špatné počasí, věřte, že na tom pomyslném gauči strávíte zbytek života.

Výsledek bude ten, že začnete všem okolo závidět, jak se mají dobře, a opět si začnete stěžovat, že vy takové štěstí nemáte.

JENŽE, TOTO VŮBEC NENÍ O ŠTĚSTÍ.

To je silná motivace zvednou se z toho gauče, a začít se sebou něco dělat. Nikomu nepadají pečení holubi do úst, a každý si svůj vlastní úspěch musí zasloužit. Čím více pro svůj úspěch děláte, tím dříve přijde – to je zákon vesmíru.

Dokonalá práce

4/ INVESTUJTE DO SEBE

Jakákoliv investice, kterou uděláte pro sebe je krok dopředu.

Ať se to týká vzdělávání, oblečení, kosmetiky, elektroniky, mentoringu, pohybu, masáží, poznávacích a zábavných činností atd.

Je toho opravdu mnoho a každá investice se vám vždy vrátí, v souvislosti s druhem investice. Třeba oblečení zaručí příjemný pocit, kosmetika krásnou pleť, masáže zdravá záda, vzdělávání a mentoring skvělou práci a vydělávání více peněz.

Dokonce i špatná investice vás posune dopředu, a to zkušeností na celý život. Tyto chybné zkušenosti vám vždy dávají největší a nejcennější lekce. Posunou a nakopnou vás hodně vysoko.

Z tohoto vyplývá, že pokud se budete neustále vzdělávat, a budete na sobě pracovat i tím, že si budete dělat svoje osobní radosti, vaše sebevědomí poroste, a nebude vám nic bránit najít si dokonalou práci.

Dokonalá práce

Ode mě pro VÁS

Každá z vás může mít dokonalou práci, ať jste v jakémkoliv věku nebo životní situaci. Třebaže nemusí být vaše práce dokonalá pro ostatní, bude přesně taková, jakou jste si vysnila, jaká vám vyhovuje, a jakou jste si vy vybrala. Pro vás osobně tedy bude dokonalá.

Tato volba je však na každé z vás. Jakou cestou se vydáte?
1/ Budete si věčně stěžovat, vidět vše kolem sebe negativně, na všechno nadávat a žít v nedostatku.
2/ Nebo do sebe začnete investovat a posunete se o level výš, kde sídlí váš spokojený život

Jakmile se rozhodnete vzít svůj život do svých rukou, dokázat sobě i rodině, že umíte na sobě pracovat, že si dokážete najít dokonalou práci, všechny investice se vám vrátí ve formě štěstí, spokojenosti a radosti.

Kurzy a eBooky pro osobní rozvoj najdete zde na webu.

Těším se na váš úspěch.
Markét

♥ Miluji počítačové programy | Canva designer | Vizuální soulad brandu | Mioweb | Microsoft Office ♥ Můj příběh si přečtěte zde >>