3 OPOMÍJENÁ PRAVIDLA,

KTERÁ

VYPRODAJÍ ONLINE KURZ

Prodávej ÚSPĚŠNĚ svůj online kurz 

na základě 3 pravidel

 

KTERÁ SE VELMI ČASTO OPOMÍJEJÍ

Znáš tuto situaci...

 

❌vytvoříš úžasný online kurz ❌ale koupí ho jen pár lidí❌

 

❌investuješ do něj čas a peníze❌ale vrátí se ti jen malá část❌

 

❌přemýšlíš, kde je chyba❌ale nevidíš ji, i když se snažíš❌

 

❌otráví tě to natolik❌že už další kurz tvořit nechceš❌

 

❌tvé podnikání tímto velmi strádá❌ale ty nevíš jak z toho ven❌

 

Hlavu vzhůru, mám pro tebe řešení

Na základě zkušeností z praxe, jsem sestavila 3 jednoduché pravidla, které dokáží skutečné zázraky

 • 1
  Poznej SEBE a SVÉHO klienta
  Znát dokonale svoji práci a problémy svého klienta je základ úspěšné nabídky
 • 2
  Mluv srozumitelně
  Pokud umíš mluvit jednoznačnou a srozumitelnou řečí, docílíš spokojenosti klientů. Klient rozumí celé tvé nabídce, nemusí se na nic ptát = nevznikají případné domněnky
 • 3
  Dej to mezi lidi SPRÁVNÝM POSTUPEM
  Když uvádíme kurz na trh, je nutné dodržet několik kroků ve správném pořadí, které zajistí úspěšný prodej. Někdy totiž stačí opomenout třeba jednu malou drobnost a může se to celé zhroutit.

VĚDĚLA JSI?...

... že neúspěch prodeje online kurzu zapříčiní z velké většiny

ÚPLNÁ MALIČKOST,

kterou na první dojem nevidíš

a proto to celé nefunguje?

NENÍ TO VŠAK TVOJE CHYBA

PROTOŽE

úplne všichni máme

PROFESNÍ SLEPOTU

 

je to naše profesní přirozenost

AVŠAK...nic není ztraceno...

DOVOL MI

PŘEDSTAVIT TI

MINI KURZ

 

KTERÝ TI

OSVĚTLÍ

3 ZÁKLADNÍ 

PRAVIDLA

ÚSPĚŠNOSTI

ONLINE KURZU

NEBO JINÉHO DIGITÁLNÍHO ONLINE PRODUKTU

A TO VŠE VE 3 JEDNODUCHÝCH LEKCÍCH

Naučíš se dokonale poznat SEBE

Abys dokázala jednou větou během chvilky říct kdo jsi a co děláš.

Budeš ZNÁT svého klienta

A přesně vědět, kdo je, jaké má problémy, čím mu můžeš pomoci a jak = TVORBA DOKONALÉ NABÍDKY.

Tvoje řeč bude srozumitelná

Tvůj klient ti bude rozumnět téměř okamžitě = nikdy nepřijdeš o klienta, protože nerozumí tomu, co říkáš.

Přestaneš své klienty zahlcovat

A začneš tvořit nabídky, které jsou pro klienta nejvíce prospěšné a tudíž přináší hodnotu.

Naučíš se správný postup uvedení kurzu na trh

Tím si zaručíš jeho úspěšný a opakovaný prodej.

KDO JSEM?

Mé jméno je Markéta David Tisa.

Mou vášní jsou výzvy a překonávání sebe sama, počítačové aplikace, osobní rozvoj a vzdělávání.

 Jsem MOTIVÁTORKA A LÍDERKA CÍLEVĚDOMÝCH BYZNYS ŽEN.

Pomáhám ženám podnikatelkám vytvořit jejich vysněné online kurzy a jiné produkty.

 Ženy v mé péči pociťují ÚLEVU A JISTOTU, ŽE TO ZVLÁDNOU.

A to je přesně to, co baví a naplňuje můj život - být součástí úspěchu všech úžasných žen.

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTKY

Každý v onlinu to zná. Chce se nám investovat peníze do něčeho neuchopitelného? Jak víme, že zrovna tenhle kouč/mentor, je pro nás ten pravý? Nenaletíme? 🤷🏻‍♀️ U Markét ne! Nenaletíte. Markét má mimořádný dar vnímání potřeb. Provede, inspiruje, podporuje. Vytrvale a s péčí, která je dnes ojedinělá. Necpe člověka tam, kde by mu nebylo dobře. Motivuje k prvním krůčkům správné cesty. Správné cesty pro Vás. To všechno srozumitelně, lidsky, splnitelně. Váháte li, jestli se svěřit do cizích rukou, Markét Vám bude brzy vlastní. Je neskutečně zdatná, trpělivá, schopná, zkušená, profesionální, i vlídně autoritativní 🖤 Spolupráci s ní doporučuju všemi sty 😉
Bára Klímová
Rada by som Ti vyjadrila veľké poďakovanie Markét. Tvoja ponuka „spolupráce šitej na mieru“ mi prišla do obzoru v pravý čas. Imponovalo mi podobné nastavenie priorít, čo viedlo až k magickému „čítaniu myšlienok“ 😊, presný postup krokov, dôslednosť, Tvoje postrehy, všestrannosť, úprimnosť, pochopenie na základe vlastnej skúsenosti a empatie, čo má pre mňa veľkú hodnotu. Naša spoločné lekcie budú pre mňa silným mementom, pretože som sa na ne tešila, sprevádzal ich pocit radosti. Boli pre mňa hnacím motorom, skvelou investíciou, dobrou školou. Veľmi si vážim výraznú podporu v nápadoch a tvorbe môjho produktu a možnosť diskutovať, keď prišli náročnejšie chvíle. A hlavne, Tvoju trpezlivosť! 😊 Prajem všetko dobré a do skorého videnia.
Vlasta Papcunova
Na Markét jsem narazila vlastně náhodou. Četla jsem na ni samé kladné recenze a opakovala se slova jako expertka, radost, lehkost, pomoc a spokojenost. Tak jsem ji kontaktovala. Markét mi byla od začátku sympatická a vybrala jsem si mentoring 1:1. Mým cílem bylo sestavit vlastní online kurz a udělat si pořádek v portfoliu. Získala jsem ale mnohem víc. -Získala jsem přehled o tom, jak funguje online. -Jasný návod a kroky k úspěšnému podnikání online. - Podporu kdykoli, když jsem chtěla couvnout. - Laskavý přístup i nakopnutí. Na každý týdenní call jsem se těšila a pokaždé jsem měla mnohem více elánu splnit úkoly. Všechno bylo šité na míru mým potřebám a času. Markét mi vždy dodala více, než jsem očekávala a ještě se u toho usmívala. To bylo pro mě klíčové. Kurz mám skoro hotový, ale navíc mám mnohem vyšší sebevědomí a lehkost s online podnikáním! Zvedla se sledovanost mého profilu a i diskuze tam. Přestala jsem se bát být vidět. Spolupráci jsem si prodloužila na další období a dokonce s tím souhlasil i můj manžel ( i přesto že to není malý obnos peněz, ta hodnota tam fakt je a výsledky jsou vidět!!!) Proto, jestli je ti Markét sympatická a chceš se posunout, vykročit, rozjet, určitě do toho jdi hned teď. Díky Markét, těším se na další call s tebou! Kája.
Karolína Cimická
Milá Marketka ďakujem za krásne vizitky sú krásne, úplne si sa trafila a co je skvelé zisťovala všetko pre moju spokojnosť. Teším sa aj na ďalšiu spoluprácu.
Janka Danihelová Bavlšíková
Markétko jsi úžasný člověk a proto mi bylo neskutečnou ctí, že jsi byla mojí mentorkou❤️. Ukázala jsi mi směr,kterým se mám dát. Díky tobě jsem si uvědomila své slabé,ale i silné stránky 🙏. Ještě jednou ti děkuji za tvojí podporu,pomoc a nasměrování. V budoucnu určitě využiji opět tvé výborné služby ❤️🌹.
Petra Stárková
Krásný den Markétko, já Ti musím napsat velké, ale opravdu velké poděkování 🤗💞 jsi neuvěřitelná a já jsem opravdu vděčná, že jsem si Tě našla a oslovila Tě. Učíš mě věci, o kterých jsem ani nevěděla, že existují 🤭 máš se mnou trpělivost a vždy mě navedes tam kam potřebuji 🤩 tvůj koučink je opravdu skvělý. Děkuji Ti a víš jak, mě už se nezbavíš🤭☺️ moc si tvé práce vážím 🥰
Veronika Daňková
Markét je skvělá lektorka, která příjemně a přesně ví, kam zamířit, aby váš byznys pozvedla, kam je to potřeba. Velmi oceňuji její vychytaný time management, který vás dokáže naučit a nebudete se plácat v neustálém nestíhání úkolů. Markét mi pomohla technicky správně nastavit fb profil, jak efektivně na příspěvky a jak maximálně využít program Canva pro můj byznys. Kdo hledá laskavý a přitom profesionální přístup, tak je Markét za mně jasná volba 😉.
Jana Kosečková
Markétka je neskutočné zlatíčko & veľký profesionál! Vďaka jej "blbuvzdornému" výkladu pre mňa (ako netechnického človeka ) rozumiem novým veciam a môžem sa vo veľa veciach na ňu spoľahnúť, či už je to web, fapi, smartemailing alebo tvorba PDF. Je veľmi precízna a promptná, čo mám na spolupráci s ľuďmi rada. Je profesionálna a rozumie tomu ,čo robí a zároveň počúva svojho klienta. Prácu s Market vrelo odporúčam ❤️
JUDr. Nina Novák Áčová
Vstoupit k Markét na osobní technickou podporu bylo mým nejlepším rozhodnutím. Markét mi ukázala, jak se pohybovat v online světě a jak k tomu používat snadno, rychle technické nástroje (Canva, Zoom, Web, Fapi, SmartEmailing aj.) Pomohla mi vytvořit produkt a krásně ho propojit se všemi aplikacemi. Díky technické podpoře jsem překonala i strach z toho být vidět, a dokonce začala tvořit i Live vysílání. Děkuji Markét za její trpělivé vedení a podporu přesně mě na míru a na mé podnikání. Děkuji Zuzka
Zuzka Prokůpková
Markétku som oslovila s požiadavkou na tvorbu loga. Mala som predstavu o farbách a aj o tom, ktoré prvky v logu mať nechcem. Markétka mi v krátkom čase pripravila hneď osem návrhov, jeden krajší ako druhý. Bol to ťažký výber, ale nakoniec som vybrala ten, ktorý je v súlade mojou víziou značky. Doladili sme detaily a moje logo je proste úžasné, nežné, ženské a nadčasové. Spoluprácu s Markétkou odporúčam každému, kto hľadá profesionálny prístup, flexibilitu, časovú presnosť a promptnosť.
Monika Smizanska
Markétka je úžasná, šikovná a velmi milá. Pomohla mi porozumět canvě, vytvořila mi můj vlastní brand a vždy, když jsem si nevěděla rady, tak mi poradila 🥰 Díky Markét se i cítím jistější v tom, co dělám. Je úžasná a mohu jen doporučit obrátit se na ní s čímkoliv 😇
Andrea Krepindlová
Markétu jsem oslovila v době, kdy jsem potřebovala vytvořit základní vizuální identitu svého podnikání. Hledala jsem někoho, komu můžu sdělit svoji základní představu, ale pak mu nechat volné ruce v tvorbě a vědět, že to dopadne tak, jak chci. Markét mi však ve výsledné práci předala mnohem víc - dostala jsem materiály, které byly ještě hezčí, než jsem si představovala. Dokázala se nacítit na moji osobnost, esenci mého podnikání a skvěle ji vystihla. Moje vizuální prezentace je tak sjednocená a to mi ušetří spoustu času. Využívám předpřipravené šablony na příspěvky, vím, jaké barvy použít na informační materiály, mám krásné pracovní listy. Spolupráce s Markét je prostě super a ráda se na ni opakovaně obracím.
Jani Hejlová
Moc děkuji Markétě David Tisa za její konzultace. Naprosto profesionální přístup a dokonalá připravenost. Zareagovala ihned na moje rozhodnutí ohledně změny směru a vždy, když jsem se zasekla, přispěchala s rychlou pomocí. Market mě velmi posunula a rozhodně doporučuji.
Božena Mikulová

NIC NERISKUJEŠ

PROTOŽE

POSKYTUJI ZÁRUKU

Jsem si naprosto jistá, že tyto 3 pravidla zajistí

ÚSPĚŠNÝ PRODEJ online kurzu.

 

PROTO,

pokud ti tento Mini kurz nepomůže

 

vrátím ti celou částku, kterou Mini kurz stojí

do 30 dní od jeho nákupu.

Cena za

Mini kurz

3 OPOMÍJENÁ PRAVIDLA,

KTERÁ VYPRODAJÍ ONLINE KURZ

990,-Kč / 46€